O nas

Nasza firma

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, posiadającym zarówno sklep internetowy, jak i sieć sklepów stacjonarnych, rozsianych po całym Dolnym Śląsku. Placówki naszej firmy znajdują się w dużych miastach, takich jak Wrocław, Jelenia Góra czy Świdnica, ale posiadamy sklepy także w mniejszych miejscowościach, np. w Dzierżoniowie, Bielawie, czy Ząbkowicach Śląskich.

Nasz pierwszy stacjonarny sklep otworzyliśmy ponad 25 lat temu, natomiast sprzedaż przy użyciu internetu prowadzimy od 2009 roku. Od tego czasu skupiamy się na dostarczaniu naszym klientom najwyższej jakości obuwia światowych marek w konkurencyjnych cenach. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat obsłużyliśmy już ponad 150 tysięcy klientów, z których zdecydowana większość jest bardzo zadowolona z naszych usług i chętnie wraca na kolejne zakupy. To właśnie zadowolenie naszych klientów traktujemy jako wyznacznik jakości, którą prezentujemy.

Nasze Wartości

Gdy otworzyliśmy nasz pierwszy sklep, byliśmy niewielką, lokalnie działającą firmą, dla której każdy dzień był wyzwaniem. Wkrótce jednak, dzięki ogromnej determinacji oraz ukierunkowaniu na JAKOŚĆ, przekonaliśmy do siebie całe rzesze klientów i klientek, z miesiąca na miesiąc zyskując coraz więcej stałych klientów.

Bardzo duża w tym zasługa wartości, jakie od początku staraliśmy się wprowadzić do naszego sklepu. Każdy klient, który przychodzi do naszych sklepów jest traktowany indywidualnie, pod każdego z nich dobieramy obuwie tak, by był w 100% zadowolony z jakości jego wykonania. Buty dobieramy „pod stopę” klienta, staramy się jak najbardziej dostosować do jego upodobań i cech szczególnych – nikomu nie doradzamy „z automatu” określonej pary butów tylko dlatego, że aktualnie dany trend jest w modzie, czy ponieważ numer buta zgadza się z wielkością stopy. Rozumiemy, że każda z odwiedzających nasze sklepy osób potrzebuje indywidualnej porady, czy chwili na zastanowienie się, czy na pewno chce kupić daną parę butów. Zawsze chętnie doradzimy i szczerze podpowiemy.

Nasi klienci chwalą sobie także obsługę klienta, z którą spotykają się w naszych sklepach – jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy stanowią świetną, zgraną ekipę, i do każdego podchodzą z uśmiechem i szczerą chęcią pomocy. Kontakt z klientem, jest naszym zdaniem jedną z najważniejszych składowych tego biznesu, dlatego staramy się wytworzyć jak najbardziej pogodną i radosną atmosferę, aby kupujący czuli się u nas mile widziani i wiedzieli, że zawsze mogą liczyć na naszą pomoc.

W sklepie internetowym postawiliśmy na jak największą przejrzystość. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że klient kupujący przez internet nie ma takich możliwości obejrzenia towaru na żywo, jak kupujący w sklepie stacjonarnym, każdą parę naszego obuwia opatrzyliśmy odpowiednią ilością fotografii, informacji o bucie oraz o producencie. Każdego klienta traktujemy identycznie, czyli wyjątkowo, dlatego w razie jakichkolwiek pytań nasi konsumenci którzy zdecydowali się na zakupy online mają dostępnych wiele ścieżek komunikacji z nami, począwszy od telefonicznej rozmowy po kontakt e-mail.

Nasz Towar

Tak w naszych sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym, nasi klienci mogą znaleźć tylko najwyższej klasy obuwie, wyprodukowane przez topowe światowe firmy. Stawiamy na współpracę z czołowymi światowymi producentami, ponieważ uważamy, że nasi klienci zasługują na buty od najlepszych dostawców.
Robiąc zakupy w naszych sklepach, kupujący mogą wybierać spośród setek par butów producentów takich, jak np. Sokolski, American Club, Caprice, Tamaris, Helios, Rieker, Daszyński i wielu innych marek. Robimy, co w naszej mocy, aby towar, który zamawiamy, dopasować do potrzeb różnego rodzaju klientów, ich stylu życia i odczuć modowych. Z każdym z producentów, którego buty znajdują się na półkach naszych sklepów łączą nas partnerskie relacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobierać i zmieniać oferowane przez nas obuwie tak, by zawsze było na topie, a jednocześnie kusiło swoją uniwersalnością i komfortem.

Posiadamy buty wielu różnych rodzajów, począwszy od sandałów przez półbuty, aż do kozaków. W tak bogatym asortymencie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Regularnie i często dostarczamy do naszych magazynów nowy towar oraz przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki temu, nasi klienci chętnie do nas wracają.

Dla kogo nasz sklep?

Większość towaru, który posiadamy jest przeznaczony dla kobiet, choć oczywiście nie jest to reguła – staramy się, aby mężczyźni również znajdowali u nas coś dla siebie. Obuwie, które sprzedajemy jest naprawdę różnych rodzajów, dlatego każdy znajdzie tu „swoje buty”, odpowiednie do sytuacji i pory roku.

Jednocześnie staramy się, aby buty, które sprzedajemy jak najbardziej się od siebie różniły krojem czy materiałem, tak, aby zaspokoić potrzeby jak największej ilości klientów. Sprzedawane przez nas obuwie dobrze sprawdzi się więc w praktycznie każdej sytuacji, a dodatkowo doskonale nada się np. na prezent.

Mamy ogromną nadzieję, że znajdziesz dla siebie „swoje idealne buty” właśnie z nami, będzie to dla nas niesamowita przyjemność.

Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło