sandaly na platformie sklep internetowy obuwie red2

Sandały to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych rodzajów obuwia. Latem używają ich zarówno kobiety jak i mężczyźni, młodsi i starsi. Jeśli chodzi o panie, to bardzo dużą popularnością cieszą się sandały na platformie, czyli po prostu nieco podwyższona wersja zwykłych sandałów. Są one dokładnie tak wygodne jak ich klasyczna wersja, a dzięki temu, że posiadają pogrubione podeszwy, do wnętrza butów nie dostaje się tyle piasku czy kamieni.

Dodatkowym atutem, jaki ma to obuwie damskie jest fakt, że istnieje całe mnóstwo jego rodzajów – jeśli chcesz, możesz zdecydować się na sandały na pełnej platformie, ale możesz też wybrać te np. na szpilce czy na koturnie.

Kiedy nosimy sandały?

Oczywiście, sandały na platformie nosimy w podobnym okresie czasu, co zwykłe sandały, czyli w lecie, ewentualnie wiosną i wczesną jesienią, jeśli pogoda na to pozwala. To, czy w ogóle założymy te buty zależy w dużej mierze od warunków pogodowych, gdyż z racji tego, jak są stworzone, sandały nie przydadzą się nam raczej podczas opadów deszczu czy niskiej temperatury powietrza.

Jeśli zaś chodzi o to, w jakiej sytuacji je założyć, to trzeba pamiętać, że sandały to typowe buty letnie, a co za tym idzie, są bardzo niezobowiązujące. Nie nadają się rzecz jasna na obuwie, które założymy wybierając się na rozmowę kwalifikacyjną, czy nawet do renomowanej restauracji, ale, o ile nie mamy większych planów, możemy śmiało nosić je w codziennym życiu, podczas wyjścia ze znajomymi na plażę czy szybkie zakupy.

Korzyści z noszenia sandałów

Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że nosząc latem sandały, pozwalamy naszej stopie oddychać, co jest korzystne dla naszego zdrowia i samopoczucia. Sandały na platformie , jako obuwie damskie mają jednak dodatkowe atuty, z których większość kobiet na pewno będzie zadowolonych.

Przede wszystkim, jeśli wybierzesz taki rodzaj sandałów, a nie ich klasyczną wersję, dzięki pogrubionej podeszwie, zyskasz kilka centymetrów wzrostu. Wbrew pozorom, nie jest to wcale błaha sprawa – twój „nowy” wzrost pozwoli bowiem zamaskować zbędne kilogramy, a Twoja sylwetka będzie się wydawać bardziej smukła i ponętna. Nie zapominaj także o tym, że są one od lat częścią letniego fasonu, a zatem ubierając sandały w lecie nie ryzykujesz tym, że innym ludziom Twoje obuwie wyda się niemodne czy nijakie – a pamiętaj, że często pierwsze wrażenie jest kluczowe jeśli chodzi o zawieranie nowych znajomości.

Producenci i style

Jak każdy rodzaj obuwia, tak i te buty damskie są produkowane przez wiele różnych firm na całym świecie, a ich ceny dość znacząco różnią się od siebie w zależności od tego, kto odpowiada za ich produkcję. Do najbardziej prestiżowych marek producentów sandałów na platformie zalicza się produkty takich firm jak Caprice, Tamaris czy Daszyński, a także elitarnych producentów i kreatorów mody jak Rieker. Ich obuwie cechuje się niemałymi cenami, ale w zamian zyskujesz gwarancję doskonałego wykonania przez światowej klasy producentów i świadomość, że dobrze zachowane buty będą Ci wiernie służyć przez długi okres czasu.

Wybierając sandały, postaraj się jak najbardziej dostosować je pod swoją stopę. Zwróć uwagę na to, że nie wszystkie pary są takie same. Decydując się na zakup przyszłego obuwia, zwracaj uwagę na szczegóły. Czy sandały są na obcasie czy na pełnej platformie? Il mają zapinek (i czy w ogóle je mają)? Zwłaszcza, jeśli decydujesz się na jeden z droższych modeli miej na uwadze te z pozoru błahe szczegóły. Bardzo szybko bowiem odkryjesz, że jedna para sandałów niekoniecznie musi odpowiadać Ci tak, jak druga.

Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło