ExpiredBlack Friday w ObuwieRED

ZapiszZapisanoRemoved 2

Black Friday - szaleństwo wyprzedaży i promocji.

Black Friday to hasło, które budzi mnóstwo emocji. Wiadomo przecież, że uwielbiamy promocje, zwłaszcza gdy dzięki nim możemy kupić produkty znakomitej jakości. Dlaczego akurat w tym dniu szczególnie opłaca się robić zakupy i na co dostaniemy rabat? Warto dowiedzieć się więcej o święcie zakupów i skorzystać z okazji, które nie trafiają się często!

Jednym z najpopularniejszych produktów oferowanych przez sklepy w Czarny Piątek są buty. Jak wiadomo, kobiety uwielbiają nosić efektowne, stylowe obuwie o każdej porze roku, a listopadowe święto zakupowe jest znakomitą okazją do tego, by kupić modne kozaki na obcasie lub botki w nietypowym kolorze. Można też trafić na parę śniegowców doskonale chroniących przed mrozem. Jednak niewykluczone, że wielbicielki ekskluzywnych szpilek również znajdą coś specjalnego – nietuzinkowy model na sylwestrową imprezę to propozycja, której nie może zabraknąć w sklepach pod koniec listopada. W obuwie w ten dzień chętnie zaopatrują się też mężczyźni – oksfordki, sztyblety czy brogsy renomowanych marek dodają klasy, ale wcale nie trzeba wydawać na nie majątku.

Druga połowa listopada, to okres, w którym rozpoczynają się największe promocję w sklepach i szał promocji potrwa do końca roku. A w naszym skromnym sklepie z obuwiem damskim oraz męskim chcielibyśmy zachęcić do skorzystania z promocji Black Friday. Dla wszystkich naszych klientów bez wyjątków przygotowaliśmy kupon rabatowy, który można wykorzystać podczas składania zamówień.

KOD: BF20

Kod możemy wykorzystać do każdego zamówienia bez żadnych wymagań co do minimalnej ceny obuwia. Dodatkowo możemy łączyć promocję z naszym kodem. Przykładowo, botki Rieker, które zostały przecenione -15%, ich cena może zostać dodatkowo obniżona kodem rabatowym : ).

Jak wykorzystać kupon?

Tutaj wpisujemy kod kuponu i klikamy zastosuj kupon
Poprawnie użyty kupon rabatowy

Należy zwrócić uwagę podczas składania zamówienia czy nasz kod został poprawnie uwzględniony.

Promocja potrwa do 29 listopada 23:55. Serdecznie zapraszamy do korzystania z promocji i mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło