Zgarnij 20 zł wystawiając opinię

ZapiszZapisanoRemoved 0

Jeżeli złożyłaś/eś zamówienie w naszym sklepie i zostało ono zrealizowane, możesz zyskać kupon rabatowy na kolejne zakupy zostawiając opinie na temat zakupionego obuwia.

W terminie 5 dni od zrealizowania Twojego zamówienia otrzymasz dwa meile z prośbą o wystawienie opinii, będziemy dozgonnie wdzięczni jeśli poświecicie 2-3 minuty Waszego czasu na ich wypełnienie : ).

Kupony są ważne bezterminowo, więc nie narzucamy limitu czasowego, możecie kupon zostawić dla siebie lub podarować bliskim.

Nie prosimy również o wystawianie pozytywnych opinii w zamian za 20 zł zniżki. Jeżeli coś jest nie tak z Twoim nowym obuwiem, to prosimy wystawić odpowiednią opinię. Nie będziemy zabierać kuponów za nieprzychylne opinie : ).

Zależy nam na satysfakcji z zakupów w naszym sklepie, więc musicie nam napisać jeśli coś „nie gra”. Inaczej nie będziemy w stanie nieustannie ulepszać działania sklepu oraz naszej oferty.

Zapraszamy do zakupów i wystawiania opinii, pomoże to nam, jak i również innym, nie zdecydowanym klientom naszego sklepu.

Z wyrazami szacunku

ObuwieRED.pl 🙂

sklep obuwniczy Obuwie RED

Jesteśmy firmą działającą na rynku obuwniczym już od 1993 roku.

Posiadamy sieć sklepów obuwniczych na terenie województwa dolnośląskiego.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę obuwia markowego polskich i zagranicznych producentów takich jak Tamaris, Caprice, T.Sokolski, Rieker oraz wiele innych.

KONTAKT
DOŁĄCZ DO NAS
Nie przegap żadnej promocji!
Dołącz do newslettera!
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło